Biz Kimiz?

Biz Kimiz?

1994 yılından beri dondurulmuş gıda sektöründe faaliyet gösteren Göztepe Ailesi'nin şirketi Fine Food, her geçen yıl büyüyen üretim kapasitesi, yeni yatırımlar ve son teknoloji makineleriyle Türkiye'nin sektöründe en büyük dondurulmuş meyve, sebze ve parmak patates üreticisidir. Geçmişi 1960 yılına dayanan Fine Food'un temelleri üretim, pazarlık, ticaret, toptancılık, komisyonculuk ve tasnifçilikle atılmıştır. Şirketin kurucusu ve sahibi olan Mehmet Göztepe, 1991 yılından itibaren dondurulmuş gıda üreticiliğini asıl ve tek iş kolu olarak belirlemiştir.

3 tesisi ile 300.000 ton/yıl hammadde işleme kapasitesine sahip Fine Food, dünyanın en modern, son teknoloji makineleri ve ekipmanları ile donatılmıştır. Kalite ve başarısıyla kurulduğu ilk günden beri taşıdığı yenilikçi ruhuyla kararlılıkla büyümeye devam etmektedir.

Fine Food, aile kültürüyle yetişmiş, deneyimli ve eğitimli kadrosuyla dondurulmuş gıda sektörünün en tecrübeli, en güçlü, en dinamik ve en şeffaf şirketidir.

Değerlerimiz

Değerlerimiz

Müşteri memnuniyeti her zaman önceliğimiz olmuştur. Müşterilerimizle (son tüketiciye kadar) birebir iletişim kurup onları dinlemek ve sorunlarına çözüm ortağı olmaktan yanayız.

Herkesle şeffaf olup zincirin tüm halkasında emek veren tüm personelimize değer vermeyi kendimize sorumluluk edinmişizdir.

Ürünlerimizin kalite standardına uygun, en yüksek hijyen koşullarında tarladan bitmiş ürüne kadar tüm izlenebilirlik prosedürüne göre üretim yapmak, Fine Food ilkelerinden biridir.